Od Nadwagi do Ogromnej Radości: Inspirująca podróż sukcesu w odchudzaniu beagle’a o imieniu Wolfgang

Ten beagle uwielbia wychodzić na wizyty z zabawką. 🐕🥹

Beagle o imieniu Wolfgang był bardzo duży, gdy został uratowany i ważył 90 funtów (ok. 40 kilogramów). Został znaleziony jako bezdomny w Phoenix, ale jego wybawca sądzi, że został porzucony przez poprzedniego właściciela.

Wolfgang był bardzo szczęśliwym i kochającym zwierzęciem, ale potrzebował jedynie trochę pomocy w utracie wagi.

Wolfgang był trzy razy większy od normalnego beagle’a, ale nie było oznak utraty wagi. Był zdezorientowany w obecności ludzi i innych zwierząt, ale nie pozwalał, aby jego waga go przygnębiała.

Jego wybawczyni o imieniu Erin wiedziała, że musi nadzorować jego wagę według surowego harmonogramu i skupiła się na pomocy beagle’owi w powrocie do pełni życia.

Najpierw podawała Wolfgangowi tylko zdrowe jedzenie, potem zabierała go na spacery i zachęcała do aktywności fizycznej. Ale najważniejsze było, że musiała zmusić go do odpoczynku. I po wszystkim Wolfgang zaczął tracić na wadze.

Po spędzeniu sześciu miesięcy z Erin był w stanie wchodzić i wychodzić przez drzwi dla psów oraz spacerować nawet na odległość jednego mili. Erin i on sam byli dumni z jego ogromnego osiągnięcia.

Wolfgang uwielbia zabawki i zabiera jedną ze sobą na spotkania z hydroterapeutą, gdyż Erin zorganizowała specjalistyczną pomoc dla niego.

Niesamowicie, Wolfgang teraz waży prawie 32 funty (ok. 14 kilogramów) mniej niż wcześniej, ale potrzebował tylko kilku kilogramów, aby osiągnąć wagę normalnego beagle’a. Dzięki miłości i trosce Erina udało mu się prowadzić szczęśliwe i beztroskie życie.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com