Spełnienie marzeń Lee: Ratowanie psów i inspirowanie zmian na całym kraju

Mężczyzna założył organizację non-profit, której celem jest pomoc psom ze schronisk 🥹🤗

Lee jest najwspanialszym przykładem osoby, której największe marzenie się spełniło.

Rozważał zrezygnowanie z dobrze płatnej pracy, ponieważ zrozumiał, że są ważniejsze rzeczy na świecie. Rozważał podążanie za swoją pasją ratowania psów. Teraz mieszka wszędzie tam, gdzie chce, w kamperze ze swoimi uratowanymi psami.

Lee chce pokazać ludziom prawdziwe życie adoptujących psy ze schronisk. Chce pokazać, że psy ze schronisk to o wiele więcej zabawy, ale trzeba być cierpliwym i troskliwym, jeśli się psa adoptuje.

Lee już podróżował przez 48 stanów, a wiele osób go obserwuje w Internecie. Często zamieszcza filmy dotyczące swoich ratunków, informując swoich obserwujących, jak mogą mu pomóc.

Publikuje filmy z uratowanymi szczeniakami i stara się znaleźć im domy przy pomocy swoich obserwujących. To najbardziej urocza część misji Lee, a on uwielbia pomagać takim psom znaleźć swoje wieczne domy u opiekuńczych rodzin.

Teraz, gdy Lee spędził wiele lat podróżując po Stanach Zjednoczonych, chce zrobić znacznie więcej dla uratowanych psów. Obecnie buduje azyle dla zwierząt w Estacada, Oregon, a wszystkie informacje są dostępne na jego stronie internetowej.

Jego organizacja jest non-profit i chce po prostu zabrać wszystkie psy ze schronisk i dać im szansę być z kochającymi rodzinami.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com