„Honey Boo Boo 10 lat później”: Tak wygląda i żyje teraz zwyciężczyni konkursu piękności dla dzieci.

Mała zwyciężczyni konkursów piękności dorosła i trudno ją teraz rozpoznać 😳🤔

Mała zwyciężczyni konkursu piękności zyskała ogólną sławę i popularność krótko po tym, jak pojawiła się na dużym ekranie. Jej niezwykle uroczy i czarujący wygląd nie pozostawił nikogo obojętnym. Zbudowała udaną karierę jako modelka.

Jako gwiazda popularnego programu telewizyjnego, nagle zniknęła z telewizji, a jej udział w programach stał się rzadki. W przeciwieństwie do opinii wielu osób, jej życie nie było tak idealne, jak się wydawało.

Wkrótce zaczęła mieć problemy związane z wagą, które wpłynęły na jej urodę. Stała się otyła, a jedną z przyczyn było dziedziczenie genetyczne, ponieważ jej matka i siostry również miały nadwagę.

Alana jest teraz nie do poznania, ale wciąż udaje „gwiazdę jak gwiazda”. Ma wkrótce ukończyć szkołę, a jej wymarzoną pracą jest praca jako opiekunka do dzieci. Chce, aby ludzie pamiętali ją taką, jaka naprawdę jest.

Obok niej jest troskliwy chłopak, który otwarcie ją wspiera i zawsze stoi przy niej. Dla niego jest bezbłędna i wygląda pięknie. Najważniejsze jest to, że dziewczyna jest szczęśliwa.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com