„Dziękuję za świat, który dla mnie stworzyłaś!”: Podobieństwo między Graham a jej matką jest niesamowite.

Graham podzieliła się zdjęciami z matką i zaskoczyła fanów ich podobieństwem 🥹🥰

Jedna z najpopularniejszych, najbardziej utalentowanych i wpływowych modelek, niedawno podzieliła się wzruszającymi zdjęciami z matką, pozostawiając fanów bez słów ze względu na ich uderzające podobieństwo.

Modelka często zaskakuje cały świat swoimi odważnymi strojami, występowaniem cellulitu, rozstępów i swoim ciałem, które uważane jest za „dalekie od ideału”.

Warto wspomnieć, że jest otwarta i szczera wobec swoich fanów nie tylko w kwestii swojego „niedoskonałego” wyglądu, ale także w sprawach związanych z jej życiem osobistym. Na przykład, nie wahając się, ogłosiła swoją ciążę, nie próbując jej ukrywać przez pewien czas.

Nie zastanawiała się nawet, dzieląc się swoim doświadczeniem zmiany pieluchy dziecka w supermarkecie i karmienia go piersią w kawiarni. Nie przegapiła okazji, aby wzruszająco pogratulować swojej matce z okazji Dnia Matki.

„Wszystkiego najlepszego w Dniu Matki dla mojej mamy, mojej nauczycielki i mojej najlepszej przyjaciółki. Dziękuję za lekcje, które mnie nauczyłaś i za świat, który dla mnie stworzyłaś”.

Modelka uważa swoją matkę za swoją najbliższą przyjaciółkę na całym świecie.

Ponadto, podzieliła się archiwalnym zdjęciem swojej matki, i żaden z jej obserwujących nie mógł pozostać obojętny. Absolutnie wszyscy podziwiali jej piękno i kobiecość.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com