Tryumfalny powrót Gigi Hadid: Oszałamiający powrót do świata modelingu

Oto, jak ludzie zareagowali na jej piękno! 🥹😍

Jedna z najbardziej znanych i atrakcyjnych modelek – Gigi Hadid, wydawała się nie angażować w swoją karierę modelki po macierzyńskim urlopie. Nawet wspierała plotki o tym, że nie będzie tak często pojawiać się na wybiegach, ponieważ Gigi stwierdziła, że jej rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu.

Po dłuższym czasie nie pojawiania się jako modelka, było to bardzo trudne dla Gigi Hadid, aby rywalizować i dorównać innym modelkom, w tym swojej siostry Belle Hadid, ale ta oszałamiająca młoda supermodelka zdołała powrócić do swojej chwały i wróciła do świata modelingu. Pojawiła się na okładce „World Gloss” i zaczęła pełnić rolę prezenterki reality show Netflix o nazwie „Nadchodzące w modzie”. Odwiedziła również Nowy Jork, aby omówić przyszłe plany jednego z najbardziej znanych programów telewizyjnych, zwanego „Good Morning America”.

Hadid wyglądała tak uroczo, że wszyscy na nią patrzyli, ponieważ po prostu promieniowała i pokazała wszystkim, że jej nieobecność wcale nie wpłynęła na jej urodę i wygląd.

Do pojawienia się w studiu wybrała unikalny strój stworzony przez dom mody Valentino, składający się z przyciętego golfu, długich dzianinowych rękawiczek i niezwykłej spódnicy.

Jej strój był szeroko komentowany, ponieważ nie każdy mógł zrozumieć piękno niezwykłej spódnicy, przez którą prześwitywały jej spodnie. Jednak nie mogliśmy przeoczyć faktu, że Gigi Hadid była w formie, wyglądała niesamowicie i wspaniale, a macierzyństwo wydawało się nie mieć na nią żadnego wpływu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com