„W jednym słowie – PRZEPYCHOWA!”: Włoska diva stała się twarzą francuskiego błyszczyka do ust, prezentując uwodzicielski wizerunek i kokieteryjną pozę.

Cały świat wciąż podziwia 58-letnią Bellucci, która zdaje się stawać się jeszcze lepszą z biegiem lat 🤗😍

Poznaj jedną z najbardziej urokliwych, wpływowych i utalentowanych włoskich aktorek i modelek, która bez względu na swój wiek nadal przewyższa wszystkich i sprawia, że miliony jej fanów jeszcze bardziej ją podziwiają.

Monica udowodniła raz jeszcze, że dla niej wiek to tylko liczba. Wciąż uważana jest za jedną z najbardziej poszukiwanych modelek, która wielokrotnie zdobiła okładki magazynów. Jej niedawny obraz w francuskim magazynie wywołał sensację.

Jej przepiękna koktajlowa sukienka idealnie podkreśliła jej wspaniałą i nieskazitelną figurę, dodając jej jeszcze więcej uroku.

Wieczorny makijaż Moniki oraz elegancka fryzura również zostały bardzo docenione. Spoglądała prosto w obiektyw kamery i pozowała w uwodzicielski i kobiecy sposób.

Jeden z przedstawicieli francuskiego wydawnictwa stwierdził: „Monica to aktorka o instynkcie, która potrafi wcielić się w każdą postać. Dziś rozdarta między dwoma zawodami, błyszczy na planach filmowych i ekranach telewizorów, oślepiając wszystkich, którzy ją widzą”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com