Poznaj Barbie: Uroczy szczeniak ze schroniska, który podbił serca i znalazł swój dom na zawsze.

Słodka szczeniaczka, która pragnęła przyciągnąć uwagę ludzi i zostać adoptowana. 🐕🤗

Słodka szczeniaczka o imieniu Barbie mieszkała w schronisku w Nowym Jorku i pragnęła zrobić wszystko, aby przyciągnąć uwagę ludzi.

Ten uroczy szczeniak chciał, żeby ludzie zauważyli ją i znalazł sposób, aby zachęcić ich do zabawy. Zaczął wyciągać łapki przez kraty boksu, a wszyscy odwiedzający przestali i zaczęli bawić się z nią.

Jedna z wolontariuszek o imieniu Manisha Shah zwróciła uwagę na słodkie łapki i zachowanie Barbie. Postanowiła okazać jej trochę miłości.

Shah powiedziała również, że to najcudowniejsze szczeniak. Na początku, gdy przechodziliśmy obok jej boksu, dawaliśmy jej przysmaki i mówiliśmy cześć, a ona zaczęła skakać i przyciągać uwagę, żeby zostać adoptowaną. Wyciągała również łapki przez otwór do podawania jedzenia. Jest tak urocza.

Poprzedni właściciele Barbie porzucili ją i trafiła do schroniska. Barbie była smutna i bardzo tęskniła za rodziną, więc starała się przyciągnąć każdego, kto przychodził do schroniska.

Shah powiedziała również, że uwielbiała skakać po podwórku i bawić się pluszowymi zabawkami oraz piłkami. Uwielbiała się z nami bawić, a my uwielbialiśmy jej ciekawość wszystkiego.

Shah myślała, że Barbie zostanie w schronisku na długo i rozważała opublikowanie jej zdjęcia na stronie Instagramowej dla psów. Po chwili otrzymała wiele wiadomości.

Shah powiedziała, że szczeniaczek został szybko adoptowany, a jeden z ich obserwujących poszedł do schroniska po zobaczeniu ich wideo.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Boroughbred in Brooklyn (@boroughbredinbrooklyn)

Nowi właściciele Barbie pokochali ją i założyli dla niej konto na Instagramie, gdzie zamieszczali zdjęcia ich wspólnych przygód. Od teraz Barbie będzie cieszyć się wieloma przejawami uwagi.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com