«Krótka miłość, która przychodzi i odchodzi!»: Wiadomość o rozstaniu 76-letniej Cher z jej chłopakiem zaskoczyła wszystkich.

Fani byli zasmuceni rozstaniem swojej ulubionej Cher i jej chłopaka 😲😳

Wiadomość o tym, że legendarnej artystce i jej 40-letniemu chłopakowi się rozstali, niedawno obiegła sieć. Jak przewidziało wiele osób, ich miłość faktycznie trwała krótki czas. Powód ich rozstania pozostaje nieznany.

Ponadto, wielu teraz jest pewne, że ich zaręczyny były nieprawdziwe. Cała sprawa polega na tym, że nietypowa para raz pokazała pierścionek z diamentem, ale wydaje się, że zrobili to, aby rozgrzać internautów.

Warto wspomnieć, że po raz pierwszy spotkali się we wrześniu zeszłego roku, a jeszcze miesiąc temu zostali zauważeni na randce w West Hollywood.

Stwierdziła, «Nasza relacja wydaje się dziwna na papierze, ale nasza miłość nie zna matematyki». Warto wspomnieć, że ta ikoniczna artystka była już dwukrotnie zamężna i ma dwoje dzieci.

I nie jest tajemnicą, że zawsze preferowała mężczyzn młodszych od siebie. To zostało potwierdzone przez samą amerykańsko-armeńską piosenkarkę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com