„Jego byłe dziewczyny są wszędzie!”: Jeden z uczestników Met Gala został Pattinsonem ze swoją ukochaną

Edward z serii „Zmierzch” przybył na Met Galę i spotkał swoje byłe partnerki 😲🤔

Wydarzenie tego roku odbyło się w Nowym Jorku i było poświęcone K. Lagerfeldowi, który odszedł trzy lata temu. Jeden z uczestników to gwiazda serii „Zmierzch”, która nie była sama. Przybył z ukochaną – S. Waterhouse.

Przepiękna beżowa suknia, w której pojawiła się Suki, pochodziła od Fendi i zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich. Kwiatowy wzór i przezroczysty materiał dodali jej jeszcze więcej uroku, a różowa torba i sandały doskonale uzupełniły jej delikatny wizerunek.

Jeśli chodzi o tego utalentowanego aktora, miał na sobie smoking od Diora, białą koszulę z złoconą spinką zamiast krawata lub muszki. Piękna para okazywała sobie uczucie i wyglądali na szczęśliwych. Jednak mężczyzna spotkał się z kilkoma swoimi byłymi miłościami.

FKA Twigs i K. Stewart również uczestniczyły w tym wydarzeniu, prawdopodobnie sprawiając, że ich były chłopak znalazł się w niezręcznej sytuacji.

Po prostu nie mogli przegapić tak niezwykłego wydarzenia. Co możesz powiedzieć o dziewczynie aktora? Czy dobrze wyglądają razem?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com