«Ewolucja legendarnego Cher»: Tak ikoniczna piosenkarka Cher zmieniała się na przestrzeni swojej błyskotliwej kariery.

Oto ekskluzywne archiwalne zdjęcia ikonicznej Cher, ukazujące jej przemiany. 🤔🧐

Nie trzeba wiele, aby zrozumieć, że wygląd tej amerykańsko-armeńskiej piosenkarki uległ wielu zmianom na przestrzeni jej kariery. Już w swoich dwudziestych latach zdecydowała się na pierwsze operacje plastyczne, kiedy jeszcze nie były popularne.

Jej pierwsza operacja plastyczna dotyczyła nosa, ponieważ wielu otwarcie wyrażało niezadowolenie z powodu jej dużego nosa. Jednak kto by przewidział, że będzie to pierwsza z serii operacji?

Po pierwszej operacji nie zamierzała się zatrzymać. Przeszła wiele innych operacji, dążąc do doskonałego wyglądu, i teraz nie żałuje. Gdy zapytano ją, czy zmieniłaby coś z przeszłości, odpowiedziała, że zrobiłaby to samo.

Wśród procedur upiększających, którym się poddała, są korekty warg, implanty w kościach policzkowych, nadmierne stosowanie botoksu i liftingi. Miała cel zachowania doskonałego wyglądu.

Dodatkowo, przeszła powiększenie piersi. Legendarnej piosenkarce zależało na zachowaniu wiecznej piękności i nigdy nie starzenia się.

Oczywiście, przeszła także inne procedury, o których nie wiemy, ale powiedzieć, że jest prawdziwie wspaniałą i utalentowaną piosenkarką to zdecydowanie za mało.

Ciekawostką jest, że zawsze preferowała młodszych mężczyzn. Na przykład, gdy miała 40 lat, spotykała się z 23-letnim T. Cruisem. A nawet teraz, mając ponad 70 lat, spotyka się z młodym mężczyzną.

Oto ona z córką.

Przeszła operację zmiany płci, ponieważ czuła, że jest w rzeczywistości mężczyzną.

Co sądzisz na ten temat?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
interesujacy.com